Žygis prie Rakavinos ežero

Liepos 2-3 dienomis, 1, 2, 5 ir 16 grupių vaikinai ir merginos vyko į žygį, prie Rakavinos ežero. Atvykę į poilsiavietę kiekvienas atliko tam tikrus darbus. Vieni statė palapines, kiti padėjo ruošiant maistą: skutė bulves, morkas ir kitas daržoves. Užkūrus laužą, vaikinai rūpinosi medienos atsargomis, vieni tempė sausmedžius, kiti pjovė. Darbo netrūko.

Įsikūrę ir papietavę pradėjo pramogauti: žaidė tinklinį, badmintoną, spardė kamuolį, maudėsi, žvejojo, šoko pagal muziką arba tiesiog mėgavosi žygio teikiamais malonumais. Šio žygio metu oras nelepino, aplankė ir lietutis, ir vėjas. Lyjant lietui ir pučiant smarkiam vėjui, visi bėgo slėptis į savo palapines, tačiau tai netrukdė, o atvirkščiai buvo netgi įdomiau, pabūti „ekstremaliose“ sąlygose.

Vakarop, kepė šašlykus, dešreles. Sutemus, gyventojų laukė staigmena: kino teatras po atviru dangumi. Norintys žiūrėjo filmą. Po to, smagus pasisėdėjimas prie laužo. Grojant gitarai, visi dainavo žinomas dainas. Apie vidurnaktį, dauguma ėjo miegoti, liko tik ištvermingiausi, kurie rūpinosi laužu iki ryto. Neišsimiegoję, kažkiek sušalę, sušlapę, tačiau su labai puikiais įspūdžiais ir teigiamomis emocijomis, vaikinai ir merginos, grįžo namo.

Žygyje dalyvavo socialiniai darbuotojai ir užimtumo specialistai.

Daugiau nuotaukų: Galerija