Švenčionių rajono neįgaliųjų sporto žaidynės

Švenčionių rajono neįgaliųjų sporto žaidynės

Spalio 26 dieną, Cirkliškio profesinio rengimo centro sporto salėje, vyko neįgaliųjų sporto žaidynės. Į šias sporto žaidynes, išbandyti savo jėgas, atvyko neįgalieji iš Utenos, Elektrėnų, Ignalinos, Zarasų, Molėtų, Visagino, Švenčionių, taip pat, buvo pakviesti Pabradės socialinės globos namų gyventojai. Užimtumo specialistas T. Šimkovič, nuoširdžiai padėkojo organizatoriams už pakvietimą ir įteikė atminimo dovaną. Tai, gyventojų lankančių meninės raiškos užsiėmimus, vaško ir keramikos dirbiniai.

Neįgaliųjų sporto žaidynėse dalyvavo 10 Pabradės socialinės globos namų gyventojų. Jie varžėsi 9 rungtyse. Vyko intensyvi, draugiška kova dėl prizinių vietų. Ten kur vyksta varžybos, visada yra nugalėtojai. Šiose sporto žaidynėse, sėkmė nepraėjo pro šalį. Globos namų gyventojai iškovojo taurę, o kiekvienas komandos narys gavo po medalį ir daug saldžių dovanų. Kęstučiui Vilkiui lydimam Leonardo Lipskio, buvo įteiktas asmeninis apdovanojimas, už dalyvavimą vežimėlių slalomo rungtyje. Komanda parsivežė, neįgaliųjų draugijoje veikiančio rankdarbių būrelio, dovaną.

Neįgaliųjų sporto žaidynių dalyviai, šiltai bendravo prie vaišių stalo, džiaugėsi savo ir draugų laimėjimais. Prasmingai ir linksmai praleistas laikas, ilgai išliks atmintyje.

Gyventojus lydėjo, jais rūpinosi, esant reikalui ištiesė pagalbos ranką, užimtumo specialistai: K. Kostenkova, T. Šimkovič ir socialinis darbuotojas L. Lipskij.