Pantomimos teatro grupės ,,Piligrimas“ pasirodymas, Macikų socialinės globos namuose.

Pantomimos teatro trupės ,,Piligrimas“ pasirodymas, Macikų socialinės globos namuose.Svarbiausias tikslas, kuriam gali tarnauti menas,

yra padėti žmonėms geriau suprasti ir labiau mylėti gyvenimą“

( R.Kentas)


Spalio 22 dieną, pantomimos teatro trupė "Piligrimas" vyko į Macikų socialinės globos namus. Trupė pristatė spektaklį "Jaučio aukojimas", kuris pastatytas, pagal Romualdo Granausko apysaką. Ši išvyka organizuota pagal projektą, "Neįgaliųjų asmenų socialinių ir asmeninių kompetencijų ugdymas meno raiškos priemonėmis, metodo sklaida ir partnerystės skatinimas Lietuvos Respublikos socialinės globos namuose".

Teatro trupė ,,Piligrimas“ sulaukė dovanų, aplodismentų, gražių padėkos žodžių už puikų pasirodymą ir gebėjimą atskleisti, demonstruoti kūno kalba, gilius vidinius išgyvenimus, jausmus ir džiaugsmus. Po spektaklio susirinko prie gausaus vaišių stalo, kur nuoširdžiai bendravo su Macikų socialinės globos namų bendruomenės nariais. Grįžtant į namus, užsuko prie Kuršių marių esančio įstabaus gamtos kampelio, Ventės rago. Iš švyturio apžvalgos aikštėlės grožėjosi vandenų platybių vaizdu. Aplankė paukščių žiedavimo stotį, stebėjo kaip dirba ornitologai, vaikščiojo pakrante. Kelionė buvo ilga, tačiau labai įspūdinga, kupina šiltų ir teigiamų emocijų.

Išvykoje dalyvavo, teatro trupės ,,Piligrimas“ vadovas Povilas Krivickas ir užimtumo specialistas Robertas Ingelevič.