Netradicinė sportinė pramoga „Judam krutam – sveiki esam“

Rugsėjo 23 dieną, Pabradės socialinės globos namų sode, vyko netradicinė sportinė pramoga „Judam krutam – sveiki esam“.

Į šį renginį, visus susirinkusius dalyvius pakvietė laivo „Geltonas lapas“ kapitonas su savo įgula. Jūreiviai plaukė kartu aplink salas pagal žemėlapį, laivo kapitonas palinkėjo didelės sportinės sėkmės, aplankė šešias salas- GĖLIŲ, BULVIŲ, KRIAUŠIŲ, BAKLAŽANŲ, KIVIŲ, OBUOLIŲ. Kad patektų į kitą sąlą, dalyviai turėjo atlikti tam tikras užduotis.

Įveikus visas užduotis, visos komandos grįžo prie laivo, kur laukė staigmena – lobio skrynios. Norint pamatyti kas jose yra, kiekvienas komandos narys, vėl turėjo keliauti po sodo teritoriją ir ieškoti lobio skrynių raktų. Suradus raktus, buvo atrakintos skrynios ir išdalinti lobiai.

Laivo kapitonas visus dalyvius apdovanojo už drąsą, ryžtą, narsą, kovingumą sporte. Prie bendro rudens gerybių stalo, dalyviai ragavo įvairius patiekalus iš daržovių, vaisius, žolelių arbatą. Viena iš merginų padainavo dainą ,,Vėjas”, kiti deklamavo eilėraščius rudens tematika. Atliekant užduotis dalyviai lavino erdvinį mąstymą, vaizduotę, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokėsi pralaimėti, džiaugtis kitų pergalėmis. Sportuodami gryname ore patyrė daug teigiamų emocijų, sustiprino sveikatą, pagerino savo gyvenimo kokybę.

Renginį organizavo socialinė darbuotoja, socialinio darbuotojo padėjėjos, slaugytojos.