Naujienos

Informuojame visus globos namų artimuosius, tėvus, gimines dėl laikino apribojimo lankyti Pabradės socialinės globos namų gyventojus, siekiant prevenciškai apsaugoti nuo korono viruso plitimo iki kol Lietuvoje nebus atšaukta ekstremali situacija.

Kovo 11-ąją minima vieno iš svarbiausių Lietuvos istorijos įvykių – Nepriklausomybės atkūrimo – 30-oji sukaktis. Lemiamą tašką Lietuvos išsivadavimo byloje padėjo 1990 metų kovo 11 dienos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo priimtas Nepriklausomybės Atkūrimo Aktas. Šią sukaktį kovo 10 dieną minėjo Pabradės socialinės globos namų bendruo

Kovo 5 dieną, užimtumo specialistai ir užimtumo padalinio vadovė, organizavo edukacinę veiklą ,,Laisvės vėjo malūnėlis“. Šioje edukacinėje veikloje dalyvavo, socialinės globos namų paslaugų gavėjai, norintys ir galintys pasigaminti šventinį laisvės vėjo malūnėlį.

Kaziuko mugė

2020-03-04

Kovo 4 dieną, socialinės globos namuose, nuo pat ryto šurmuliavo Kaziuko mugės prekybininkai. Kaziuko mugė yra viena ryškiausių kalendorinių švenčių, turinti šimtmečių tradicijas. Kiekvienais metais paslaugų gavėjai ir darbuotojai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius bei bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

Vasario 25 dieną, Pabradės globos namuose, buvo švenčiamos Užgavėnės. Visi sustoję vorele už „muzikonto“, grojant akordeonu ėjo ratu, kad galima būtų pamatyti kiek susirinko persirengėlių. Šiek tiek apšilę, visi šoko Užgavėnių šokius „Oželis mikitu“, „Meškutė“, „Arabia“. Po to prasidėjo tikros linksmybės: tarpusavyje kovojo Lašininis ir Kanapinis, vyko sportinės rungtys, traukė virvę, lenkė rankas, siautėjo daktarai, čigonai, žydai, ubagai.

Vasario 19 dieną, Pabradės socialinės globos namuose, vyko seminaras ,,Badmintono sportas“. Į seminarą atvyko daug atstovų iš įvairių Lietuvos įstaigų, tai: Jasiuliškių, Zarasų, Vilijampolės socialinės globos namų, Ignalinos ,,Ryto“ gimnazijos ir sporto centro, Lazdijų rajono sporto centro, Kėdainių specialiosios mokyklos, Vilniaus Všį centro, Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos, Kazlų Rūdos ,,Saulės“ mokyklos.

Vasario 14 dieną, Pabradės socialinės globos namuose, vyko Valentino dienos renginys. „Valentino bare“ susirinko visi norintys atstovauti savo grupę, kad laimėti: aistringiausios, iškalbingiausios, saldžiausios, didžiausios širdies ir ekstravagantiškiausios poros nominacijas. Buvo pristatytos 5 poros, kurios dvi valandas vykdė 7 užduotis.

​Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos apsilankymas Pabradės socialinės globos namuose

2020-02-06

Vasario 6 dieną, Pabradės socialinės globos namuose, lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Šio susitikimo laukė visi bendruomenės nariai, o ypatingai ruošėsi ir laukė paslaugų gavėjai. Jie šiuose namuose yra tikri šeimininkai ir geba deramai priimti svečius. Na o svečiams, tikrai yra kur pasižvalgyti. Išpuoselėta aplinka, kuria rūpinasi visi kartu, kaip darni šeima. Paslaugų gavėjai džiaugiasi veiklų įvairumu ir dalinasi tuo džiaugsmu su kitais.

Vasario 4 dieną, Pabradės socialinės globos namuose, lankėsi svečiai iš Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensiono. Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Loreta Meilunienė pristatė socialinę darbuotoją Violetą Medelienę, kuri parengė projektą ,,Pažink savo šalį“. Projektas orientuotas į asmenis su sunkia kompleksine negalia.

Sausio 29 dieną, Pabradės socialinės globos namų sporto salėje, vyko Šaškių ir Dėlionių turnyras.

Š. m. sausio 6 dieną, socialinės globos namuose, vyko Trijų Karalių šventė. Trys Karaliai aplankė įstaigos gyventojus, dalino dovanas, linkėjo sveikatos, sėkmės, gerų atėjusių žiurkės metų. Jie rašė ant durų staktos užrašą K+M+B, tai trys pirmosios karalių vardų - Kasparo, Merkelio (Melchioro) ir Baltazaro - raidės.

Pabradės socialinės globos namuose lankėsi Turkijos ambasados nepaprastasis įgaliotasis ambasadorius Gökham Turan ir Tautinių mažumų departamento direktorė Vida Montvydaitė.

Gruodžio 28 dieną Pabradės globos namų sportininkus rodė laidoje " Į sveikatą" per LRT televizijąLaidos kartojimą galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą.

Artėja gražiausios metų šventės - Šventos Kalėdos. Tai ypatingas laikas, kuris mums dovanoja džiaugsmą, viltį ir ramybę.

Tad gruodžio 23 dieną, socialinės globos namuose, jau tapo tradicija visiems susirinkti prie bendro Kūčių stalo ir pasidalinti Kalėdaičiu. Pradžioje, kunigas ir administracijos atstovai aplankė tuos gyventojus, kurie dėl įvairių negalių negali būti kartu. Tuo metu prie prakartėlės buvo giedamos giesmės, nuo kurių buvo juntamas kiekvienos širdies virpėjimas.

Gruodžio 20 dieną, Pabradės socialinės globos namų gyventojai buvo pakviesti į projekto „ Atsigręžk“ baigiamąjį koncertą ,,Vilties šventė“, kuris vyko Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų Baltojoje salėje. Koncerto dalyviai, muzikuojantys vaikai, per atliktus kūrinius, su klausytojais pasidalino širdies šiluma ir stebuklingu muzikos pasauliu. Po renginio dalyvius ir klausytojus šiltai pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentas G. Nausėda ir D. Nausėdienė.

2019 metų gruodžio 12 dieną, Pabradės miesto bibliotekoje vyko kūrybinės keramikos dirbtuvės, kurias organizavo ir vedė Pabradės socialinės globos namų socialinės darbuotojos. Joms talkino socialinės globos namų 2 grupės vaikinas bei 5 grupės mergina.

Kalendoriuje puikuojasi gruodis – pirmasis žiemos mėnuo ir tas metas, kai visur jaučiasi kalėdinė atmosfera.

Nuo gruodžio 12 dienos, Pabradės socialinės globos namuose eksponuojama kalėdinių darbelių paroda ,,Kalėdų belaukiant“.

,,Šauniausia kelionė“ yra speciali programa, kuri padeda žmogui susipažindinti su Jėzumi, tapti Jo draugu. Šioje kelionėje 17 grupės gyventojai daug sužinojo kas iš tiesų yra Jėzus, koks Jis ir ką reikia daryti, kad susidraugautume su Juo. Programoje buvo 12 pamokų. Šių pamokų metu, gyventojai susipažino kaip Dievas sukūrė pasaulį, kad žmogus sukurtas pagal Dievo atvaizdą, kad didžiausia problema yra nuodėmė, kur ir kada gimė Jėzus.

Gruodžio 8 dieną, Švenčionių grupinio gyvenimo namų gyventojai, kartu su Švenčionių socialinių paslaugų centro lankytojais ir darbuotojais, vyko į "Domino" teatro šventinį šou "Mašą ir lokys: kalėdinis krepšinis" pasirodymą Vilniaus Compensa koncertų salėje.

Gruodžio 6 dieną, Švenčionių grupinio gyvenimo gyventojai, kartu su darbuotojomis šventė keturių vaikų gimtadienius ir Švenčionių grupinio gyvenimo namų 1-erių metų gimtadienį kavinėje ,,Varnelė“. Kavinėje vaišinosi skaniais patiekalais, vaisiais, gimtadienio tortais. Vaikai smagiai praleido laiką, dainavo, žaidė įvairius žaidimus, bendravo, šoko, buvo patenkinti puikia švente. Gyventojai į namus grįžo pakilios nuotaikos.