Naujienos

Lapkričio 4-12 dienomis, buvo organizuojamos ekskursijos, Pabradės socialinės globos namų gyventojams ir darbuotojams, prie Žeimenos upės. Visi turėjo galimybę stebėti įspūdingų dydžių, karališkų žuvų- lašišų neršto.

Lapkričio 9 dieną Švenčionių grupinio gyvenimo namų gyventojai, su socialine darbuotoja, vyko į Švenčionių parką "Ginkluotės, įrangos ir technikos" parodą. Ten turėjo galimybę pamatyti iš arti, susipažinti ir apžiūrėti Lietuvos kariuomenės ir NATO priešakinių pajėgų bataliono karių naudojamą ginkluotę, ekipuotę ir karinę techniką. Vaikai galėjo paimti į rankas ginklus, įlipti į karinę techniką. Švenčionių bendruomenės pareigūnės vaikams įteikė atšvaitus. Kupini įspūdžių grįžo namo.

Lapkričio 2 dieną, Pabradės socialinės globos namuose vyko vilnos sausojo vėlimo, žvakių liejimo ir dekoravimo užsiėmimai. Šie užsiėmimai yra prieglobsčio prašytojų ir Pabradės socialinės globos namų bendruomenių bendravimo ir bendradarbiavimo, nugulusio į jau metus trunkantį projektą, veikla.

Nuo lapkričio 8 dienos, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijoje „Viltis“ eksponuojama Švenčionių grupinio gyvenimo namų gyventojų ir bendrijos lankytojų bendrai sukurta darbelių paroda „ Rudens peizažas“. Parodą parengė Švenčionių grupinio gyvenimo namų gyventojai, bendrijos „Viltis“ lankytojai, darbuotojai.

Lapkričio 7 dieną, Pabradės socialinės globos namų gyventojai buvo pakviesti dalyvauti Europos Specialiosios Olimpiados krepšinio savaitės finaliniame renginyje Kaune. Šiose krepšinio varžybose dalyvavo 1, 2, 5 grupių gyventojai. Varžėsi Austrijos ir Lietuvos komandos, kurias sudarė 2 profesionalūs žaidėjai ir 3 gyventojai turintys negalę. Komandos dalyviai keitėsi, teko pažaisti visiems. Socialinės globos namų komanda iškovojo 3 vietą ir buvo iškilmingai apdovanota medaliais. Kelionės metu į namus vyravo puiki nuotaika ir teigiamos emocijos.

Nuo lapkričio 6 dienos, Pabradės socialinės globos namų fojė, eksponuojama Švenčionių grupinio gyvenimo namų gyventojų darbelių paroda tema ,,Helovino fiesta“. Darbeliai atlikti įvairia technika: spalvinimu guašu, spalvotais pieštukais, aliejiniais dažais, aplikavimu.Parodą parengė Švenčionių grupinio gyvenimo namų darbuotojai.

Lapkričio 6 dieną, Pabradės socialinės globos namų gyventojai vėl susitiko su Švenčionių rajono policijos pareigūnais. Susitikimo tema buvo labai aktuali ,,Saugus eismas kelyje“ ypač dabar, tamsiuoju metų laiku. Pareigūnai labai išsamiai papasakojo kaip elgtis kelyje, kaip pereiti perėją. Pasakojo apie kultūrą kelyje ir parodė apie tai filmą.

palio 24 dieną, Švenčionių grupinio gyvenimo namų gyventojai vyko į Kauno šokio teatro „Aura“ pasirodymą Švenčionių kultūros centre. Vaikai stebėjo jausmingą prancūzų choreografės šokio spektaklį "Norėčiau būt paparčio žiedu". Tarptautinė šokio grupė surengė neišdildomą įspūdį. Viso pasirodymo metu lydėjo šventiška nuotaika bei geros emocijos. Vaikai į namus grįžo puikios nuotaikos ir dar ne vieną dieną prisimins bei dalinsis įspūdžiais su draugais.

Rudenėlio šventė

2019-10-22

Spalio 22 dieną, Pabradės socialinės globos namuose vyko ,,Rudenėlio šventė”. Šventė buvo pradėta demonstruojant, kompiuterinių technologijų pagalba, gražius rudens vaizdus. 10 grupės gyventojos deklamavo eilėraščius apie rudenį, užimtumo specialistas ir dešimtos grupės merginos dainavo dainą ,,Ruduo”. Šokių grupė, vadovaujama užimtumo specialistės, šoko linksmą šokį.

Spalio 22 dieną, Pabradės socialinės globos namų gyventojai susitiko su Švenčionių rajono policijos pareigūnais. Tema buvo aktuali ,, Vagystės, kaip save apsaugoti nuo jų“.

Spalio 21 dieną, Pabradės socialinės globos namuose vyko sporto šventė ,,Bobų vasara“. Šventėje dalyvavo visi galintys rungtyniauti, varžytis ir norintys tiesiog turiningai praleisti laiką, pasidžiaugti puikiomis rudens dienomis.Rungtys: 100 metrų bėgimas, gimnastikos kamuolio metimas į tolį, šuolis į tolį, kamuolio metimas į krepšį, svorio kėlimo ir rankų lenkimo varžybos. Kaip ir kiekvienoje šventėje, visus lydėjo puiki nuotaika. Grupės dalyvavusios rungtyse gavo dovanėles. Sporto šventę organizavo užimtumo specialistai.Daugiau nuotraukų rasite: Galerija

Spalio 21 dieną, Pabradės miesto bibliotekoje, vyko nuotaikingas edukacinė veikla ,,Gaminame knygos skirtuką gražiausiai knygai“. Jame dalyvavo Pabradės socialinės globos namų 6,4,8 ir 11 grupių gyventojai bei socialinės darbuotojos.

Prieš pradedant skirtukų gamybą, bibliografė papasakojo kaip reikia saugoti knygas, paaiškino, kad tarp knygelių puslapių negalima dėti pieštukų, stalo įrankių ar kitų smulkių buitinių daiktų.

Nuo spalio 17 dienos, Pabradės socialinės globos namų fojė, eksponuojama kūrybinių darbelių paroda ,,Sveikatos takelis”.

Lengvais spalvoto smėlio pabarstymais, ant jau paruoštų paveikslėlių iš specialaus lipnaus popieriaus, tyliais pašnekesiais apie sveiką gyvenimo būdą, lietingomis spalio dienomis 10 grupės merginos, kūrybinių užsiėmimų metu, kūrė paveikslėlius.

Spalio 15 dieną vyko sporto šventė "Bobų vasara". Šventės pagrindiniai dalyviai globos namų gyventojai su kompleksine negalia, kuriems į pagalbą atėjo savarankiški globos namų gyventojai ir darbuotojai, ir svečiai - jauniausi globos namų gyventojai. Visi dalyviai savo jėgas galėjo išbandyti skirtingose rungtyse. Visi buvo aktyvūs ir geros nuotaikos. Dalyviai gavo saldžias dovanas.

Spalio 15 dieną, 16 grupės merginos kartu su darbuotojais, norėdamos pasimėgauti, gal jau paskutine rudens saule ir grynu oru, išsiruošė prie Pabradės miesto užtvankos. Su savimi paėmė priemones laužui užkurti, produktus skirtus gardiems pietums pasigaminti. Taip pat, nepamiršo kamuolio, badmintono rakečių ir kitų priemonių skirtų lauko pramogoms.


Spalio 9 dieną, Švenčionių grupinio gyvenimo namuose, lankėsi Švenčionių bendruomenės pareigūnai. Švenčionių ir Pabradės grupinio gyvenimo namų gyventojai dalyvavo prevencinėje paskaitoje "Vagystė". Buvo supažindinti su įvairių rūšių vagystėmis: kišenvagystę, grynųjų pinigų, daiktų iš automobilio, prie bankomato ir kt. Žiūrėjo medžiagą, aptarė matytas situacijas, pareigūnai dalijosi patarimais, kaip apsisaugoti nuo vagių, bei kur kreiptis susidūrus su vagyste.

Rugsėjo 27 yra socialinio darbuotojo diena, tai nepaprastų žmonių diena, žmonių kurių širdys kupinos gerumo ir žmogiškos atjautos. Pabradės socialinės globos namuose, jau tapo tradicija, šia proga organizuoti šventę ir ypatingai pagerbti visus dirbančius šioje įstaigoje.

Nuo rugsėjo 27 dienos, Pabradės socialinės globos namų fojė, eksponuojama Švenčionių grupinio gyvenimo namų gyventojų darbelių paroda tema ,,Rudens peizažas“. Darbeliai atlikti įvairia technika: spalvinimu guašu, aliejiniais dažais, lapų anspaudais, aplikavimu popieriumi, bei kitomis priemonėmis.

Parodą parengė Švenčionių grupinio gyvenimo namų darbuotojai.

Molėtų krašto žmonių su negalia sąjunga pakvietė, rugsėjo 25dieną, Pabradės socialinės globos namų

gyventojus, dalyvauti neįgaliųjų sporto šventėje, kuri vyko Inturkės Bendrystės centre. Tai pat šventėje dalyvavo neįgalieji žmonės iš kitų rajonų.

Rugsėjo 25 dieną, Švenčionių grupinio gyvenimo namuose, lankėsi Švenčionių bendruomenės pareigūnai. Švenčionių ir Pabradės grupinio gyvenimo namų gyventojai buvo supažindinti su kelių eismo taisyklėmis, kaip teisingai nešioti atšvaitus, kad kelyje neliktų nepastebėti, kaip ir kur galima saugiai pereiti gatvę, kaip reikia elgtis kelyje tamsiu paros metu, lipti į autobusą, kaip ir kur užsidėti atšvaitus.