Naujienos

Gegužės 18 dieną, Pabradės socialinės globos namų ...

Badmintonas - greitas, dinamiškas, atviras ir smagus sportas, vis labiau populiarėjantis ir traukiantis visus žaisti. Balandžio 8 dieną, nuo „Badminton virus“ klubo vadovo, gauta parama: raketės, tinklai, skraidukai ir įkvėpimas žaisti badmintoną. Šias metais badmintonas pradėjo plisti labai sparčiai, ši sporto šaka įtraukia visus, didelius ir mažus. Pabradės socialinės globos namų gyventojai labai patenkinti dovanomis. Šios puikios dovanos, tai naujas startas judėti pirmyn, plėsti akiratį ir populiarinti šią sporto šaką mūsų rajone.

Gruodžio 7 dieną, 5 ir 16 grupių merginos, vyko į tolimą kelionę - Pakruojo dvarą. Merginos daug keliauja, o kiekviena išvyka dovanoja gražiausias akimirkas. Pažintinių išvykų metu atsiveria puikios galimybės, ne tik išgirsti ir pamatyti, bet ir patirti praktiškai.

Lapkričio 28 dieną, 16 grupės merginos Ana, Lena ir Rima šventė savo gimtadienius.

Sporto šventė

2018-09-11

Rugsėjo 11 dieną vyko rudens sporto šventė, kurios metu vyko begalė sporto rungčių: Bėgimo, rankų lenkimo, šuolis į tolį, baudų mėtimas. Šventės pabaigoje buvo išdalinti saldus "medaliai".

Rugsėjo 1-ją diena vyko mokslo ir žinių šventė. Pasitikome naujus mokslo metus, žaidėme žaidimus, skaičiavome ir karpėme, deklamavome eilėraščius, bandėme atsiminti, tai ką primiršo per vasarą. Išdalinome mokyklines priemones, bei gardumynus, išlydėjome mūsų gyventojus į plačią žinių ir mokslo "šalį". Šventę vainikavo diskoteka.

Asmens higienos ir sveikatos ugdymo veikla ,,Viršutiniai ir apatiniai drabužiai, avalynė ir jų priežiūra"

2018-08-31

2018.08.30. Pabradės socialinės globos namuose vyko ,,Laimės formulė II’’asmens higienos ir sveikatos ugdymo veikla ,, Viršutiniai ir apatiniai drabužiai, avalynė ir jų priežiūra’’ kurioje dalyvavo 10 ir 16 grupių gyventojos. Veiklą pravedė socialinė darbuotoja Svetlana Maculevič ir bendrosios praktikos slaugytoja Evelina Maculevič. ...

Išvyka prie ežero

2018-08-30

2018.08.30. 10 ketvirtos ir aštuntos grupės vaikinų su sociallinėmis darbuotojamis V. Gurdanienė, D. Šostakovskaja ir padejėja G. Kuznecova buvo išvykoje prie Palaumenio ežero. Išvykos metu vaikinai grybavo, uogavo, žaidė įvairius lauko žaidimus. Grižome linksmi, pasisėmę naujų įspūdžių.

Rugpjūčio 28-tą ...

Rūgpjūčio 20-22 dienomis globos namų gyventojai ir darbuotojai poilsiavo prie Baltijos jūros Jūrmaloje. Išvykos metu galėjo pasivaikščioti po Jūrmalą ir pasigrožėti išskirtine, medine architektūra, bei pasimėgauti vandens ir saulės teikiamais malonumais.

2018.08.14. 10 grupės gyventojos lydimi socialinės darbuotojos S. Maculevič ir soc. darb. padėjėjos buvo turistiniame žygyje prie Pabradės miesto ežero. Kur smagiai leidome laiką - , lesinome antys, žaidėme su kamuolių, tinklinį, badmintoną, bendravome, užkandžiavome, ilsėjomės, džiaugėmės paskutinio vasaros mėnesio šiltomis dienelėmis. Parengė : socialinė darbuotoja Svetlana Maculevič

Rugpjūčio 7 dieną 3, 15 ir ...

2018 m. rugpjūčio 2 dieną 3 ir 15 grupių gyventai, lydimos socialinių darbuotojų Česlavos Kerulienės, Snežanos Slabadės ir socialinio darbuotojo padėjėjų Kristinos Romanovskos, Teresos Vabalienės ir Jelizavietos Abelavichenės buvo iškyloje prie Palaumenės ežero. Smagu ir linksma buvo praleisti dieną gamtoje, pasimaudyti ežere, pasideginti saulėje, valgyti gamtos apsuptyje. Puikiai praleidę dieną, pailsėję, geros nuotaikos grįžome namo.

2018.07.27. mūsų įstaigoje vyko 10, 16, 17 grupių gyventojų vakarone prie laužo. Veikla prasidėjo eilėraščių apie vasarą deklamavimu, kuriuos paruošė socialinė darbuotoja Svetlana Maculevič. Juos deklamavo 10 grupės gyventojos Lina , Vita ir 16 grupės merginos Jolita ir Ramunė. Lina padainavo keletą vasariškų dainų, merginos vaidino, žaidė judrius žaidimus, šoko aplink laužą. Šventės pabaigoje kepėme ant ugnies dešreles ir vaišinomės. Šventės metu vyravo puiki nuotaika, patyrėme daug malonių jausmų ir džiaugsmingų akimirkų, kurios ilgai išliks mūsų atmintyje. Parengė socialinė...

Liepos 27 dieną vyko Saugaus ...

Iškyla

2018-07-26

2018 liepos 25 d. 6 ir 8 grupių gyventojai lydimi socialinių darbuotojų K.Grigienės ir D.Šostakovskajos išvyko pasimėgauti tyla ir ramybe prie Palaumenio ežero, esančio netoli Pabradės miesto. Ši vieta yra apsupta nuostabios gamtos, gyventojai atrado daug takelių pasivaikščiojimams aplink ežerą.

Projektinė veikla

2018-07-24

2018-07-24 Pabradės socialinės globos namuose vyko projekto ,,Laimės formulė II‘‘ asmens higienos ir sveikatos ugdymo veikla ,,Odos ligos ir jų profilaktika‘‘. Veiklą pravedė socialinė darbuotoja Svetlana Maculevič ir bendrosios praktikos slaugytoja Evelina Maculevič, dalyvavo 10, 17 grupių gyventojos bei darbuotojos.