Kalėdinis karnavalas ,,Kalėdų salos”

Kalėdinis karnavalas ,,Kalėdų salos”

Šią naktį švelniai šąla, o snaigės sukasi ratu…

Eime į karnavalą, pašoksime kartu!

Tikriausiai sudėtinga būtų surasti žmogų, kuris neprisimintų iš savo vaikystės šventinių karnavalų, mylimiausių pasakų personažų, skubančio Kalėdų senelio su maišu dovanų ir malonių akimirkų praleistų prie eglutės.

Gruodžio 28 dieną, socialinės globos namuose, vyko kalėdinis karnavalas ,,Kalėdų salos”, kuris subūrė nemažą dalį globos namų bendruomenės, linksmai pasitikti gražiausių metų švenčių, atskleisti savo fantaziją, kūrybiškumą ir įvairiapusiškus talentus.

Karnavalo metu džiugino linksma nuotaika, spalvingi kostiumai ir išradingumas. Visi karnavalo dalyviai entuziastingai įsijungė į vaidinimą, kai piratų kapitonas su dviem jungais, sugedus kompasui pasiklydo jūroje ir aplankė nenumatytas salas: ,,Ožkų”, ,,Lapių”, ,,Lobių”, taip pat atrado naują žvaigždyną.

Po ilgos kelionės jūra visus gyventojus, darbuotojus bei jų vaikus ir anūkus, aplankė labiausiai laukiami karnavalo svečiai - Kalėdų senelis ir snieguolė, su įspūdinga programa. Visi norintys pakilo nuo kėdžių, šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Karnavalo pabaigoje, dalyviai apdovanoti Kalėdinėmis dovanomis.

Štai toks nuotaikingas ir linksmas buvo šis karnavalas, visiems suteikė daug teigiamų emocijų, pradžiugino šilta, kalėdine atmosfera.