​Ekskursija į Angelų kalvą, Trakuose

2019.07.16. Pabradės socialinės globos namų 10, 8, 6 grupių gyventojai, lydimi socialinių darbuotojų, buvo ekskursijoje Trakuose, Būdos kaime esančioje Angelų kalvoje. Grožėjosi ant šios kalvos, pastatytų skirtingų skulptorių, išdrožinėtomis ąžuolinėmis angelų skulptūromis, kurios yra beveik penkių metrų aukščio. Skulptūros simbolizuoja pagrindines krikščioniškąsias vertybes- Meilę, Viltį, Tikėjimą, Gyvybę, Dvasios stiprybę ir ramybę, Atjautą, Pasiaukojimą, Bičiulystę, Santarvę ir kt. Skulptūros išraižytos dailiais kaltiniais, saulutėmis bei tautiniais simboliais, išpuoštais gyvybės medžiais.

Globotiniai ramiai pasimeldė maldų rate. Su savimi, jie turėjo maldos simbolius - angelo formos medinį varpelį, kryžiukus, kurios laikė su savimi kai atsistojo į maldų rato vidurį. Pasimeldę ir išėję iš rato, maldos simbolius pakabino ant vienos iš šalia esančių metalinių saulučių. Daug sužinojo, daug pamatė, turiningai, įdomiai ir puikiai praleido laiką.

Apsilankę šioje liaudies pamaldumo ir dvasingumo puoselėjimo vietoje, globotiniai grįžo namo pakylėti, sužavėti, kupini teigiamų emocijų. Šios dienos patyrimai ilgai išliks jų širdyse.

Ekskursija organizavo 10, 8, 6 grupių socialiniai darbuotojai.