Draugiškos"Bočia" varžybos

Draugiškos "Bočia" varžybos

Spalio 12 d. socialinės globos namuose, organizuotos sportinės ,,Bočia“ varžybos.

,,Bočia“ – sportinis žaidimas su rutuliais. Žaidžiama tarp individualių varovų, poromis arba komandomis. Tai visiems prieinamas ir mėgstamas žaidimas, kuris dėl savo universalumo yra populiarus tarp asmenų, turinčių negalią. Nuo 1984 m. šis žaidimas įtrauktas į Parolimpines žaidynes.

Tikslas – ridenti rutulį taip, kad jis sustotų kuo arčiau mažojo rutulio, esančio nustatytoje tako vietoje.

Sportinėse ,,Bočia“ varžybose dalyvavo šešios, ryžtingai nusiteikusios, komandos. Jos nusiteikusios ne tik laimėti, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Varžybų metu, netrūko entuziazmo ir geros nuotaikos, vyravo teigiamos emocijos. Buvo skatinamas noras judėti, ugdomas sportinis charakteris, rungtyniavimo ir lenktyniavimo supratimas. Varžybos – gražus renginys, kuriame siekiama laimėti ir nustatyti dalyvavusių užimtas vietas. ,,Bočia“ sportinėse varžybose:

I vietą iškovojo 16 grupės komanda,

II vietą – 2 grupės komanda,

III vietą – 5 grupės komanda,

IV vietą – 1 grupės komanda.

Kaip ir kiekvienose sportinėse varžybose, laimėtojai apdovanoti medaliais. Taip pat, įteiktos saldžios dovanėlės, kuriomis pasirūpino varžybų rėmėjai, Kęstutis Vilkys ir Leonard Lipskij.

Ten, kur yra didelis noras kartu veikti, kurti, džiaugtis, siekti bendrų tikslų, gyvenimas tampa gražesnis ir prasmingesnis...

Draugiškas ,,Bočia“ varžybas organizavo, užimtumo specialistai:

Česlavas Šerėjus, Kistina Kostenkova, socialinis darbuotojas Leonard Lipskij.

,