„DARUGYSTĖS LAIVAS 2010“

Birželio 28d. Pabradės vaikų ir jaunimo pensionate vyko Lietuvos pensionatų sutrikusio intelekto žmonių teatralizuota šokių ir sporto šventė „Draugystės laivas 2010“. Šiame renginyje dalyvavo komandos iš: Strūnos, Ventos, Jasiuliškių, Zarasų, Prūdiškių ir šeimininkų Pabradės vaikų ir jaunimo pensionatų. Šią šventę, jau tapusią tradicine, organizuoja Vilniaus apskrities pensionatai.

Šventės atidarymas prasidėjo komandų eitynėmis ir rikiuote. Svečius sveikino Pabradės pensionato direktorė, bei kiti garbingi svečiai. Po šventės atidarymo, prasidėjo sportinės varžybos. Sportinių varžybų metu buvo 5 rungtys: futbolas su šluotomis, tinklinis su balionu, kibirų su vandeniu nešimas per kliūčių ruožą, šaudymas į taikinį ir didžioji estafetė. Šių varžybų metu buvo svarbiausia sudalyvauti, o ne pasiekti didelių rezultatų. Po rungčių visos komandos pristatė namų darbus.

Šventė pasibaigė apdovanojimų įteikimais. Šioje šventėje nebuvo pralaimėjusių, visos komandos gavo padėkos raštus su įsteigtomis nominacijomis: muiliniausių sportininkų, ištvermingiausių alpinistų, taikliausių šaulių, stropiausių mokinių ir kt.. Po renginio komandos išsiskirstė kupinos teigiamų įspūdžių

Renginio „Draugystės laivas“ pereinamoji taurė sekantiems metams perduota, Ukmergės rajono Jasiuliškių pensionato komandai.

Nuotraukos