Dalyvavimas saugios gyvensenos prevencijos akcijoje „Būk saugus, mokiny“

Liepos 31 dieną 3, 15 ir bendruomeninio gyvenimo namų gyventojai bei socialinės darbuotojos: Česlava Kerulienė, Marina Silickienė, Snežana Slabadė ir socialinio darbuotojo padėjėja Janina Petkevič vyko į Švenčionių priešgaisrinės gelbėjimosi tarnybą, dalyvauti akcijoje „Būk saugus, mokiny“, kurios tikslas– supažindinti bendrojo ugdymo mokyklų mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje.

Švenčionių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje mus labai draugiškai pasitiko. Ten buvom supažindinti su ugniagesio gelbėtojo profesija ir darbo subtilybėmis, su jų darbe naudojamomis transporto priemonėmis, veiklos specifika, buvo pademonstruota gaisrinė technika ir įranga, smalsiausieji pasimatavo ugniagesio gelbėtojo apsauginius drabužius, buvo aprodomos ugniagesių darbo vietos ir ekskursija po pastatą.

Tokios akcijos suteikia ne tik informacijos apie ugniagesio profesiją, bet ir žinių kaip apsisaugoti nuo gręsiančių nelaimių.